O nás

Firma Palustris s.r.o. pôsobí od svojho vzniku v roku v roku 2000 na Slovensku i v zahraničí, najmä v Škandinávii. Pôsobí najmä v lesníctve, a vo vzdelávaní.
Sídlo firmy Palustris je Horná Hriňová 1185.

Na zabezpečenie náročných akcií najmä v Nórskom kráľovstve firma Palustris využíva bohaté štrnásťročné skúsenosti z pôsobenia svojich konateľov v nórskom lesníctve , počnúc spoluprácou s nórskymi politikmi, nórskym ministerstvom pôdohospodárstva a výživy, lesníckou fakultou, cez regionálnu sieť štátnej správy, lesníckych organizácií až po lokálnych lesníkov, a nórske firmy zabezpečujúce kompletný výrobný servis pre nórskych lesomajiteľov.

Na Slovensku firma spolupracuje so slovenskými lesníckymi inštitúciami, najmä s vedením firmy Lesy SR, Odštepným závodom Kriváň, OZ Semenoles, a mnohými inými závodmi, Národným lesníckym centrom, Technickou univerzitou Zvolen a Strednou lesníckou školou v Banskej Štiavnici.


Zdravím Vás Kontšekovci!

Včera večer som s obdivom prezeral Vašu webovú stránku. Tak perfektne spracovanú prezentáciu som ešte nevidel. Gratulujem. Mám však na Vás prosbu. Na jar , keď bude Vaša záhrada v kvete by som chcel prísť na exkurziu a inštruktáž. Nebudem Vás zaťažovať, len sa pokochám tou krásou, ktorú pestujete. Ešte raz Vás zdravím a prajem všetko najlepšie v nastávajúcej sezóne. - Emil (6.1.2009)

(pán Emil Rakyta je asi najvyššou lesnícou autoritou v oblasti poľovníctva na Slovensku).